Daudzus gadsimtus Latvija uz austrumu un rietumu krustojuma
Diplomātiskajā ekonomiskajā klubā norisinājās Latvijas vakars. Populāras spēles formātā (Kas? Kur? Kad?) tika aizskartas daudzveidīgas kultūras, vēstures, dabas un Latvijas tradīciju tematikas.
Tika demonstrētas filmas par Latviju, Rīgu, dabas bagātībām.Vakara dalībniekiem bija iespēja tuvāk iepazīties un uzzināt vairāk par valsts vēsturi, tās pilsētām.
Daudzu gadsimtu garumā Latvija atrodas austrumu un rietumu kultūru krustojumā, tādējādi Latvijas nacionālā virtuve ir bagātīgs iemīļotu latviešu, vācu, krievu, zviedru ēdienu sajaukums.
Viesi degustēja speciāli pagatavotus ēdienus.
Daudzi pasaulē zināmi cilvēki ir saistīti ar Latviju. Kinorežisors Sergejs Eizenšteins, amerikas baleta zvaigzne Mihails Barišņikovs, gleznotājs-impresionists no ASV Marks Rotko (1903-1970) ir dzimis Daugavpilī. Vācu komponists Rihards Vāgners pavadīja Rīgā 1837.-1839. gadus. Vācu filozofs-apgaismotājs, literāts un folklorists Johans Gotfrīds Herders strādāja par pasniedzēju Rīgas Doma skolā 1764.-1769. gados. Sapņotājs (reāla personība) Hieronīms Kārlis Frīdrihs fon Minhauzens, kurš dzima Vācijā, lielu dzīves daļu pavadīja Latvijā. Slavena tēlniece Vera Muhina, akadēmiķis Mstislavs Keldišs, kosmonauts Anatolijs Solovjovs, Aleksandrs Kaleri un daudzi citi.
Latvijas nacionālie dabas simboli – cielava, savvaļas kumelīte, ozols un liepa, mārīte.
Iecienītākā tikšanās vietā Rīgā – Laimas pulkstenis, kuru uzstādīja 1924.gadā, lai strādnieki varētu būt punktuāli, un 1936.gadā uz pulksteņa parādījās emblēma „Laima“.
Populārākais ielu nosaukums Latvijas apdzīvotajās vietās – Skolas (vairāk par 200). Tām seko Liepu un Dārza ielas.
Vakara izskaņā galveno erudīta balvu saņēma Andrejs Kozlovs. Edgars Ozoliņš un Aleksandrs Šušunovs saņēma balvas par aktīvu līdzdalību. Speciālu balvu ieguva sanatorijas Dzintarkrasts direktors par stāstu par Latvijas kūrort-pilsētas Jūrmala vēsturi.